Шкільний спеціалізований автобус Аtaman D093S4 - з можливістю перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування. Екологічний клас - Євро 5. Кількість місць для школярів - 21 місць (16 сидінь, які обладнані підставками під рюкзаки + 2 місця для дитини на колясці + 2 супроводжуючого персоналу + 2 для членів екіпажу включаюча водія.). Передні двері - пневматичні, виносні, задні двері - механічні аварійні. Японський двигун - ISUZU 4HK1-дизель, моторесурс якого - 700 тис км, обсяг двигуна 5,193 л. Витрата палива за повного навантаження 15 л/100 км. Механічна 6-ст. коробка передач, гальмівна система - гідравлічна з підсилювачем, двоконтурна. Обмежувач швидкості – до 70 км/год. Відповідає всім вимогам та нормам безпечних перевезень дітей згідно з умовами ДСТУ 7013:2009. Гарантія на автобус - 24 місяці або 100 000 пробігу, залежно від того, що настає раніше.
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество дверей | 2 |
| Коробка переключения передач | Механическая |
| Страна производитель | Украина |
| Год выпуска | 2019 |
| Мощность | 154 л. с. |
| Безопасность | Антиблокировочная система тормозов ABS, Антипробуксовочная система ASR |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Объем двигателя | 5193 куб. см |
| Производитель | Черкасский Автобус |
| Норма токсичности | Euro 5 |
| Цвет | Желтый |
| Количество ступеней коробки передач | 6 |
| Количество мест | 21 |
| Масса | 7500 кг |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 2855 мм |
| Ширина | 2300 мм |
| Длина | 8515 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | ATAMAN |
| Модель | D093S4 |
- Цена: Цену уточняйте












