Автобус Атаман А-092Н6 міський (з місцем для перевезення людини на інвалідному візочку). Місць – 22 сидіння / 52 місць. Євро 5. Агрегати - японський двигун Isuzu, обсяг 5193 см3, потужність - 154 к.с., турбонаддув, АБС, 6 ступінчаста коробка передач. Система нахилу автобуса – для зручності при посадці-висадці пасажирів, платформа для коляски. Гарантія на автобус 2 роки або 24 місяці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Объем двигателя | 5.2 куб. см |
| Мощность | 154 л. с. |
| Коробка переключения передач | Механическая |
| Количество мест | 52 |
| Количество дверей | 2 |
| Цвет | Бежевый |
| Производитель | Черкасский Автобус |
| Колесная формула | 4×2 |
| Масса | 8780 кг |
| Количество ступеней коробки передач | 6 |
| Норма токсичности | Euro 5 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 8220 мм |
| Ширина | 2320 мм |
| Высота | 2700 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | ATAMAN |
| Модель | А092Н6 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте










